Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Youtube videá

Popis:

100% papaín - prírodná ochrana proti červom, Leiky

€16.98 (€13.37 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1023
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Papaín je enzým obsiahnutý v papáji, ktorý poskytuje prirodzenú ochranu pred črevnými parazitmi (napríklad červami) u vášho psa alebo mačky. Odporúča sa aj pri tráviacich problémoch.

Veľkosť balenia: 30 g
Pre vášho psa: do 15 kg 5 g/3 dni (max. 2 g denne), 15-30 kg 10 g/3 dni (max. 3,5 g denne), nad 30 kg 20 g/3 dni (max. 7 g denne). Pre mačky: 2-5 g 1x týždenne. Opakujte po 3 týždňoch, 3-4 krát ročne!
Dostatočný čas : pre psa s hmotnosťou 10 kg na 30 dní

ADVERTISER:

Papája sa už od staroveku používa, najmä v tropických krajinách, ako repelent proti červom pre ľudí aj zvieratá. V poslednom čase sa stáva čoraz známejším prostriedkom v prírodnej medicíne. Pre svoje mnohé prospešné vlastnosti sa odporúča aj na posilnenie čriev a pri zápaloch .

Papaín sa získava zo semien a šťavy papáje rozrezaním šupky nezrelého plodu.

Vedci identifikovali papaín, enzým získavaný z papáje, už koncom 20. storočia. Ide o tzv. proteolytický enzým, ktorý máúčinok rozkladajúci bielkoviny . Svojím proteín-rozkladným účinkom papaín poskytuje prirodzenú obranu proti črevným parazitom, ako sú červy,parazity giardia a črevné parazity, ako sú bičíkovce, ktoré sú v podstate bielkovinové a papaín ich ničí.

Papaín tiež pomáha tráviť bielkoviny, optimalizuje zdravie čriev, posilňuje imunitný systém a je bohatý na vitamíny A, B5, C a E, betakarotén, horčík, draslík a vlákninu . Preto je vhodný aj pre obézne domáce zvieratá, zvieratá s metabolickými poruchami a zvieratá stráviacimi problémami !

Kedy sa odporúča jeho používanie?

  • Na doplnenie medikovaného odčervovania
  • Stretávate veľa cudzích zvierat, chodíte do zoologických záhrad
  • V prípadeporúch trávenia
  • Imunitný systém Posilnenie imunitného systému
  • Priartritíde, ako doplnková liečba
  • Nadváha
  • Doplnková liečbametabolických porúch
  • Pre staršie domáce zvieratá na zlepšenie trávenia

Zloženie: 100% čistý papaín v prášku

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.