Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

3 Darabos Pískajúce kuracie stehienka sada hračiek pre psov

€8.40 (€6.61 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1698
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Objavte túto praktickú 3-dielnu súpravu gumených kuracích stehien, ktorá je skvelou ponukou pre všetkých majiteľov psov. Každá kuracia noha má rozmery 25x10x4 cm a je vyrobená z odolnej gumy, ktorá sa dá hrýzť, takže je dokonale odolná voči uhryznutiu a poskytuje dlhotrvajúcu zábavu.

Píšťalky v kuracích stehienkach jemne stimulujú zmysly vášho domáceho maznáčika a udržiavajú ho počas hry v strehu a aktívnom stave. Podporujú tiež prirodzené žuvacie inštinkty a zároveň pomáhajú udržiavať čisté zuby a masírovať ďasná.

Táto súprava, ktorá je ideálna na hranie v interiéri aj exteriéri, je skvelým spôsobom, ako spestriť a vzrušiť hru vášho domáceho maznáčika. Táto trojdielna súprava kuracích stehien je ponúkaná za výhodnú cenu a je nielen úsporná, ale aj praktická, takže si môžete byť istí, že váš domáci miláčik nezostane bez hračky.

Ideálna voľba pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a hodnotu za peniaze!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.