Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Bacteria Culture Deodorizér na postele a chovateľské stanice v spreji 500 ml - Greenman

€7.35 (€5.79 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB445
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

Deodorizačný sprej do pelechu a koterca pre psov značky Greenman je koncentrát prírodných zložiek, ktorý pomáha udržiavať zdravú mikrobiologickú rovnováhu v prostredí vášho psa. Čistiaci prostriedok pre majiteľov psov. Netoxický, biologicky odbúrateľný roztok vyrobený z prírodných zložiek. Dezodoruje, pomáha odstraňovať rôzne nečistoty prenášané psom v domácnosti, na terase, v psej búde, v chovnej stanici.

Všetci vieme, že zápach moču môžeme účinne neutralizovať len pomocou bakteriálnej kultúry, preto sme sa na tento výrobok tešili!

Ako používať tento výrobok:

Na odstránenie psieho zápachu nastriekajte sprej na obytné priestory vášho psa, búdy, prepravky, koterce, vyprázdňovacie priestory. na odstránenie psej špiny nastriekajte sprej na škvrny spôsobené psom, v prípade "nehody" spôsobenej psom, ktorý nie je naučený na nočník, nastriekajte sprej na miesto po jeho vyčistení a potom ho nasajte suchou handričkou. Opakujte podľa potreby. Aplikujte na umývateľný povrch!

Zloženie: čistená voda, kultúra probiotického kmeňa SCD ProBio Balance Plus, organická melasa z cukrovej trstiny, fermentované obilné otruby, kamenná múka, morská soľ.
Tento výrobok neobsahuje žiadne chemické látky, žiadne konzervačné látky a žiadne konzervanty!

Obsah: 500 ml

Balenie vyrobené z recyklovaných PET fliaš!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.