Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Balíček na prevenciu a kontrolu vypadávania srsti pre psov a majiteľov

€22.61 (€17.80 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB641
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

Ztráta srsti je problémom najmä vtedy, ak je váš domáci miláčik vnútorný pes, ktorý žil v rovnakej domácnosti. V tejto súprave nájdete všetky výrobky, ktoré odporúčame na účinný boj proti vypadávaniu srsti, a to aktívne (prevencia vypadávania srsti) aj pasívne (zber a odstraňovanie srsti).

Obsah balenia (s klikateľnými odkazmi):

1 Odstraňovač chlpov z textilu, (odstraňuje chlpy zo všetkých ťažko vysávateľných povrchov, napr. z koberca, pohovky atď.)

1 Zooro - Amazing Grooming Tool MINI - kefa na odstraňovanie chlpov, (odstraňuje odumreté chlpy z vášho domáceho maznáčika)

1 Odstraňovač chlpov domácich zvierat na pranie, (odstraňuje odumreté chlpy z vášho oblečenia)

1 fľaša 100% oleja z divokého lososa - lisovaný za studena, surový, 100 ml - HAPPY BULLDOG, (posilňuje imunitu, posilňuje chlpy a zmierňuje vypadávanie chlpov)

1 Pivovarské kvasnice pre psy 100 g, proti vypadávaniu srsti, BARF LOVE (bohaté na antioxidanty, špeciálne vyvinuté proti vypadávaniu srsti)

Balíček je k dispozícii za zvýhodnenú cenu!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.