Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Červený sloník - žuvacia plyšová hračka pre psov s lanom, 30 cm

€5.85 (€4.60 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1685
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Preskúmajte hračku pre psov Elephant Chewable Plush Rope s jedinečným dizajnom a robustnou konštrukciou, s ktorou si váš maznáčik užije hodiny hry. Táto 30 cm dlhá hračka je ideálna pre psov všetkých veľkostí a vekových kategórií a kombinácia pevnej konštrukcie z vlneného lana a mimoriadne odolného plyšového materiálu poskytuje výnimočnú odolnosť proti roztrhnutiu a opotrebovaniu.

Dizajn v tvare slona je nielen pútavý, ale tiež pomáha upútať záujem psov a udržať ich pozornosť. Táto hračka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú rozvíjať poznávacie schopnosti a schopnosť riešiť problémy svojho psa, pretože jedinečný tvar a textúra podnecujú zvieratá k skúmaniu a interakcii.

Hračka sloník nielen zabaví, ale podporuje aj zdravie zubov a ďasien tým, že podporuje mechanické čistenie počas žuvania. Plyšový materiál je navyše bezpečný, takže sa nemusíte obávať, ak ho váš domáci miláčik intenzívne používa.

Táto hračka poskytuje nielen skvelú zábavu, ale predstavuje aj vynikajúci pomer ceny a kvality. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú odolnú, multifunkčnú a cenovo dostupnú hračku pre psov. Urobte radosť svojmu štvornohému priateľovi touto roztomilou a odolnou hračkou pre psov v tvare slona!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.