Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Chladiaci obojok pre psov s aktívnym chladiacim gélom

€6.59 (€5.19 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1284
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

Šírka: 38-50 cm


Letné horúčavy predstavujú nebezpečenstvo najmä pre krátkonohé plemená psov, ako sú mops, francúzsky buldoček a anglický buldoček. Je to preto, že majú hustú srsť po celom tele, takže sa môžu ochladzovať hlavne jazykom a podnebím. (Áno, preto vidíte svojho psíka vyplazovať jazyk a dychčať, keď je horúco)


V súčasnosti existuje nespočetné množstvo metód určených na udržiavanie nižšej telesnej teploty našich malých domácich miláčikov v letných horúčavách. Okrem chladiacich viest je jedným z najobľúbenejších a najúčinnejších výrobkov chladiaci nákrčník, ktorý funguje tak, že ochladzuje tenké kapiláry na krku.


Vďaka aktívnemu chladiacemu gélu vo vnútri nákrčníka ho nemusíte namočiť ani ponoriť do vody, pretože chladí tlakom. Na rozdiel od mnohých mylných predstáv nie je potrebné tento typ chladiaceho vankúša pred použitím vkladať do mrazničky. Môžete ich používať pod obojok alebo dokonca s postrojom pre psa.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.