Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Digestive Comfort pasta pri zápche a poruchách trávenia, 100 g - PETAMIN

€11.21 (€8.83 + DPH)
Nehodnotené
Model: HB1220
Výrobca: Petamin

PRÉMIOVÝ DOPLNOK STRAVY PRE MAČKY A PSY

 • Podpora zdravého trávenia v každej situácii!
 • Lahodná pasta pre mačky a psy s cennými živinami a vlákninou
 • Jedinečné zložky: extrakt z jačmenného sladu, sušené pivovarské kvasnice, vazelína, glycerín, lecitín, vitamín B2, biotín, rybí olej a taurín
 • Šetrná, ale účinná pomoc pri tráviacich ťažkostiach, zápche, liečbe antibiotikami, chorobe alebo pooperačnej rekonvalescencii
 • Pasta na odstraňovanie chlpov: pomáha rozkladať, odstraňovať a predchádzať vzniku chlpových guliek

Zdravý, chutný a účinný doplnok stravy pre mačky a psy. Podporuje tráviaci systém, dobré trávenie, pomáha v boji proti tráviacim ťažkostiam a vlasovým guľôčkam. Obsiahnutý rybí olej zabezpečuje zdravie kože a srsti, taurín je pre mačky dôležitá aminokyselina, ale je potrebný aj pre tráviaci systém, srdce a imunitný systém psov.

Dávkovanie

Užívanie sa odporúča ako liečebná kúra počas 3-12 týždňov:

Premačiatka: 2 cm pasty raz týždenne

Pre dospelé mačky: 4 cm pasty dvakrát týždenne

Pre psy do 15 kg: 4 cm pasty raz týždenne

Pre psy nad 15 kg: 4 cm pasty dvakrát týždenne

Na prevenciu tvorby chlpových guličiek:

Mačky: 2 cm pasty denne, 3 dni po sebe

Pre dospelé mačky: 4 cm pasty dvakrát denne 3 po sebe nasledujúce dni (2 cm pasty 1 g).

Kontraindikácie: v prípade hnačky.

Upozornenia: Výrobok je doplnkovým krmivom a nenahrádza žiadnu veterinárnu liečbu a vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Mal by sa skladovať na suchom a chladnom mieste.

Registračné číslo: SK 20 8 00010

Nádoba výrobku je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu.

PODROBNÝ LETÁK:

Pohodlné trávenie: jedno z tajomstiev krmiva pre psov a mačky

Tráviaci systém zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia a pohody zvierat. Nielenže štiepi potravu, absorbuje živiny, udržiava rovnováhu tekutín a elektrolytov a odstraňuje odpadové produkty - ovplyvňuje aj imunitnú ochranu, zdravie kože a srsti a dokonca aj vitalitu a energiu.

Rovnako ako my, aj tráviaci systém našich domácich zvierat je domovom miliárd rôznych mikroorganizmov (napr. baktérií, húb): tento ekosystém sa nazýva črevná flóra. Jej rovnováha je zabezpečená vtedy, keď v nej prevládajú prospešné mikroorganizmy (aspoň 60 - 80 %).

Psy a mačky sa cítia dobre, keď je ich žalúdok v dobrom stave. Ich tráviaci systém však čelí mnohým výzvam, ako sú infekcie, zápaly, lieky, intolerancie a alergie - a mačky majú dokonca problémy s vlasovými guľami.

Našťastie, ako zodpovedný majiteľ domáceho zvieraťa môžete VY pomôcť udržať trávenie vášho domáceho maznáčika v poriadku!

Tu je účinná a chutná pomoc: Petamin Digestive Comfort Paste

Petamin Digestive Comfort Paste je lahodný doplnok na podporu trávenia , zmäkčujúca pasta plná cenných živín a vlákniny. Ide o jedinečnú kombináciu vedecky testovaných prírodných zložiek, ako je extrakt z jačmenného sladu, sušené pivovarské kvasnice, glycerol, lecitín, vitamíny B2, B7, rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny a taurín.

Je to šetrný, ale veľmi účinný spôsob podpory črevnej motility, spracovania potravy, vylučovania prehltnutých chlpov, nestrávených látok a prevencie tvorby chlpových gúľ. Vďaka jemnej vôni si ho zamilujú všetky psy a mačky!

Prečítajte si viac o zložení pasty Petamin Digestive Comfort!

Jačmenný slad má mierne preháňacie účinky, takže reguluje činnosť čriev a pomáha vylučovať nestrávené látky a chlpaté guľôčky. Je vynikajúcim zdrojom vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov a má vysoký obsah energie. Napomáha vstrebávaniu sacharidov a svojím prebiotickým účinkom podporuje rast prospešných baktérií (probiotík).

Pivovarské kvasnice sú bohaté na vlákninu, ktorá prispieva k dobrej funkcii čriev. Obsahuje beta-glukány, ktoré vyživujú prospešné baktérie v črevnej flóre a posilňujú imunitný systém. Je tiež bohaté na vitamíny skupiny B, minerály a aminokyseliny, ktoré pomáhajú znižovať únavu a dodávajú vášmu domácemu miláčikovi energiu.

Vitamín B2 sa podieľa na tvorbe energie a metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov. Vitamín B7 (biotín ) podporuje trávenie, funkciu svalov, zdravie kože a srsti.

Vazelína a glycerol v paste lubrikujú tráviaci trakt, čím umožňujú prehltnutým chlpom jemne a ľahko prejsť črevami a dostať sa z tela zvieraťa von. Lecitín pôsobí na uvoľnenie srsti, rozkladá tuk, ktorý drží srsť pohromade.

Pasta Petamin Digestive Comfort obsahuje aj rybí olej, ktorý psom a mačkám dodáva esenciálne omega-3 mastné kyseliny. Tie musia byť súčasťou ich stravy, pretože ich telo si ich nedokáže vyrobiť. Hrajú dôležitú úlohu pri regulácii metabolizmu, znižovaní zápalov a udržiavaní zdravej kože a peknej, lesklej srsti.

V neposlednom rade je taurín esenciálna aminokyselina, ktorú mačky nedokážu produkovať, ale u psov je zriedka nedostatočná. Je dôležitou zložkou žlčových kyselín, ktoré sú potrebné na trávenie tukov, a zohráva úlohu pri rozmnožovaní a imunitných funkciách a je hojne zastúpený v srdci, sietnici, mozgu a svaloch.

Kedy sa Petamin Digestive Comfort pasta odporúča pre psy a mačky?

Petamin Digestion Comfort je pasta na odstraňovanie chlpov, ktorá pomáha nielen predchádzať a odstraňovať chlpové gule, častý tráviaci problém u mačiek. Je veľmi užitočná pre psy aj mačky pri akýchkoľvek tráviacich poruchách a dokonca aj iných problémoch!

Pre psy Odporúča sa v týchto prípadoch:

 • pretrvávajúca zápcha
 • Neustále bolesti brucha, plynatosť, poruchy trávenia
 • ochorenia tráviaceho traktu spôsobené infekciou, zápalom
 • obdobie liahnutia, problémy s kožou a srsťou
 • všeobecné posilnenie imunity
 • choroby, pooperačné zotavovanie
 • liečba antibiotikami alebo inými liekmi

Výrobok obsahuje aj taurín, ktorý si psy bežne produkujú, ale môže byť u nich aj nedostatočný (v dôsledku vysokého veku, stresu, choroby alebo sú niektoré plemená náchylné na nedostatok taurínu). Nedostatok taurínu môže viesť k tráviacim, zrakovým, mozgovým, kardiovaskulárnym a imunitným problémom.

Pre mačky odporúča sa v týchto prípadoch:

 • predchádzať vzniku chlpových guľôčok
 • čistenie čriev, odstraňovanie chĺpkov
 • infekcia parazitmi, tráviace problémy spôsobené zápalom
 • obdobie liahnutia, problémy s kožou a srsťou
 • všeobecné posilnenie imunity
 • choroba, pooperačná rekonvalescencia
 • liečba antibiotikami alebo inými liekmi

Prípravok obsahuje aj taurín, ktorý je pre mačky esenciálnou aminokyselinou, pretože si ho nedokážu vyrobiť a musia ho získavať z vonkajšieho zdroja. Nedostatok taurínu spôsobuje u mačiek problémy s rastom a vývojom, slepotu, ochorenia srdca, neplodnosť a poruchy imunity.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie:Jačmenný sladový extrakt (36 %), vazelína, glycerín, rybí olej (5 %), sušené pivovarské kvasnice. Emulgátor: lecitín (1c322i), konzervačná látka: sorban draselný (E202). E202; Colspan="2">Účinné látky (kŕmne doplnkové látky) na Colspan="2"Vitamíny Taurín (3a370) 55 mg Vitamín B2 (3a825i) 1 mg Biotín (3a880) 1 mg Colspan="2">Esenciálne mastné kyseliny (na gram) Omega-3 mastné kyseliny z toho EPA 9,0 mg DHA 6,0 mg