Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Digestive Comfort pasta pri zápche a poruchách trávenia, 100 g - PETAMIN

€11.16 (€8.79 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1220
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €6.04

PRIMERANÁ LIEČBA PRE MAČKY A KOČKY

 • Stály zdroj inšpirácie v každej situácii!
 • Perfektná pasta pre mačky aj psy s vysokokvalitnými živinami a vláknami
 • Výťažok s:Â prachovým extraktom, filtrovanými soľnými kvasnicami, vazelínou, glycerínom, lecitínom, vitamínom B2, biotínom, rybím olejom a taurínom
 • jemná, jemná, účinná pomoc pri tráviacich ťažkostiach, rakovine, antibiotickej liečbe, chorobe alebo pooperačnej starostlivosti
 • Liečebná pasta: pomáha rozkladať, vyživovať a predchádzať vzniku karcinómu

Vynikajúce, chutné a účinné krmivo pre mačky a psy. Postará sa o žalúdočné a črevné problémy, dobré trávenie, pomáha v boji proti poruchám trávenia, srdcovým problémom. Obsahuje rybí olej, ktorý pomáha zdraviu kože a srsti, a taurín, aminokyselinu, ktorá je nevyhnutná pre mačky, ale aj pre imunitný systém a pečeň psov.

Adaptácia

Užívanie odporúčané v priebehu 3-12 týždňov:

Pre mačky:Â raz týždenne 2 cm pastyÂ

pre dospelé mačky:Â dvakrát týždenne 4 cm pastyÂ

Pre mačky do 15 kg:Â 4 cm pasty raz týždenneÂ

Pre psy nad 15 kg:Â 4 cm pasty dvakrát týždenne

Na prevenciu tvorby strniska:

Pre mačky: 2 cm pasty denne, postupne počas 3 dníÂ

Pre dospelé mačky:Â 4 cm pasty dvakrát denne, aplikovať 3 dni po sebe (2 cm pasty 1 g).Â

Nežiaduce použitie:Â v prípade hnačky.

Upozornenia:Â Tento výrobok je dočasným opatrením a nenahrádza vhodnú lekársku liečbu a správnu, vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Skladujte na chladnom a suchom mieste.Â

Názov výrobku:Â SK 20 8 00010

Výrobok je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

Odpoveď:

Príjemné emócie: jedno z tajomstiev krmiva pre psov a mačky

Tráviaci systém zohráva kľúčovú úlohu v celkovom zdraví a pohode vášho psa. Nielenže pomáha rozkladať odpad, absorbovať živiny, udržiavať rovnováhu tekutín a elektrolytov a odstraňovať škodliviny, ale má vplyv aj na imunitný systém, zdravie kože a srsti alebo dokonca na vitalitu a energiu.

Tak ako naše obľúbené jedlo, aj naše obľúbené mikroorganizmy (napr. Tento ekosystém sa nazýva biosféra. Je bezpečná, keď je prínosných mikroorganizmov dostatok (aspoň 60-80 %).

Psy a mačky sú zdravé len vtedy, keď je ich žalúdok v dobrom stave. Ich imunitný systém však môže byť ovplyvnený rôznymi stavmi, ako sú infekcie, zápaly, lieky, intolerancie a alergie a mačky môžu mať dokonca problémy s chlpatými guľami.

Našťastie ako zodpovedný majiteľ domáceho zvieraťa môžete urobiťÂ niečo, aby ste zabezpečili bezproblémový priebeh radosti vášho domáceho zvieraťa!

Tu je jemná a chutná pomoc: Petamin Emulzná pasta Comfort

Petamin EmoStim Comfort Pasta je výborná emostimulačná pasta plná živín a vlákniny. Je jedinečnou kombináciou vedecky testovaných prírodných zložiek, ako sú prachový extrakt, filtrované soľné kvasnice, glycerol, lecitín, vitamíny B2, B7, rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny a taurín.

Mäkké, jemné zloženie pomáha telu spracovať živiny, prijímanie požitých filtrovaných, neemulgovateľných látok a prevenciu tvorby filtračných koláčov. Jeho jemnú chuť si určite vychutnajú všetky psy a mačky!

Objavte emulznú pastu Petamin Comfort!

Erpamin®Â mierny laxatívny účinok, reguluje tráviaci trakt a pomáha odstraňovať neemulgovateľné látky, filtračné častice. Je výborným zdrojom vitamínov, esenciálnych látok, aminokyselín a antioxidantov, s vysokým obsahom energie. Napomáha vstrebávaniu sacharidov a má prebiotický účinok. Precipituje rast prospešných baktérií (probiotík).

Sol je bohatá na vlákninu, ktorá prispieva k zlepšeniu tráviacej funkcie nápoja. Obsahuje beta-glukány, ktoré bojujú proti črevným baktériám a posilňujú imunitný systém. Je tiež bohatý na vitamíny skupiny B, minerály a aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať metabolizmus a dodávajú vášmu domácemu miláčikovi energiu.

Vitamín B2 sa podieľa na tvorbe energie, metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov. Vitamín B7 (biotín) podporuje metabolizmus svalov, kože a tukov.

Vazelína a glycerol chránia tráviaci trakt, vďaka čomu prehltnutá vláknina prechádza črevami a dostáva sa z tela von jemne a ľahko. Lecitín má filtračný účinok, rozkladá tuk, ktorý viaže vlákninu.

Petamin EmoComfort pasta obsahuje aj halo olej, ktorý poskytuje esenciálne omega-3 mastné kyseliny pre výživu psov a mačiek. Musia byť prítomné v potrave, pretože náš organizmus ich nedokáže absorbovať. Hrajú dôležitú úlohu pri regulácii metabolizmu, znižovaní zápalov, udržiavaní zdravej kože a udržiavaní zdravého stavu pokožky.

V neposlednom rade sa v potrave nachádza aj taurín: je to aminokyselina, ktorú mačky netolerujú, ale u psov nie je nezvyčajná. Je dôležitou zložkou epoových kyselín, ktoré sú nevyhnutné pre metabolizmus tukov, zohráva úlohu pri rozmnožovaní a imunitných funkciách a je hojne zastúpený v pečeni, sietnici, mozgu a svaloch.

Kedy bola uvedená na trh Petamin Emulsion Comfort pasta pre psy a mačky?

Petamin Emostasis Comfort pasta pre mačky pomáha nielen predchádzať a odstraňovať bežné tráviace problémy u mačiek. Je tiež veľmi užitočná pre psy a mačky v prípade akýchkoľvek emocionálnych porúch alebo iných problémov!

Pes pomohol v týchto prípadoch:

 • kontinuálny chov
 • dysfágia, dna, emocionálne poruchy
 • infekcie, zápalové ochorenia tráviacej sústavy
 • dehydratácia, kožné a kožné problémy
 • imunita všeobecne
 • choroba, choroba, nemocenské poistenie
 • antibiotická alebo monoterapia

Kŕmivo obsahuje aj taurín, ktorý psy bežne tolerujú, ale u niektorých psov sa vyskytuje aj jeho nedostatok (v dôsledku vysokého veku, stresu, choroby alebo sú niektoré plemená náchylné na nedostatok taurínu). Nedostatok taurínu môže viesť k problémom s pečeňou, pečeňou, mozgom, kardiovaskulárnym systémom a imunitným systémom.

Mačky sa odporúča v týchto prípadoch:

 • predchádzanie tvorbe chlpových guliek
 • .
 • čistenie čriev, odstraňovanie žmolkov
 • parazitárne infekcie, zápalové a zápalové problémy
 • dehydratácia, kožné a kožné problémy
 • imunita vo všeobecnosti
 • choroba, choroba, nemocenské poistenie
 • antibiotická alebo monoterapia

Kŕmivo obsahuje aj taurín, ktorý je pre mačky esenciálnou aminokyselinou, pretože ho nevedia ľahko stráviť a musia ho získavať zo studeného zdroja. Nedostatok taurínu spôsobuje u ľudí problémy s rastom a vývojom, slepotu, srdcové ochorenia, cukrovku a poruchy imunity.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie:Jačmenný sladový extrakt (36 %), vazelína, glycerín, rybí olej (5 %), sušené pivovarské kvasnice. Emulgátor: lecitín (1c322i), konzervačná látka: sorban draselný (E202). E202; Colspan="2">Účinné látky (kŕmne doplnkové látky) na Colspan="2"Vitamíny Taurín (3a370) 55 mg Vitamín B2 (3a825i) 1 mg Biotín (3a880) 1 mg Colspan="2">Esenciálne mastné kyseliny (na gram) Omega-3 mastné kyseliny z toho EPA 9,0 mg DHA 6,0 mg