Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Expektorant organický bylinný sirup - suchý, proti psiemu kašľu, 50 ml PerNaturam

€11.93 (€9.39 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1330
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

Suchý kašeľ, psinkový kašeľ bylinný sirup pre vášho psa. Podporuje sliznice dýchacieho systému, upokojuje hrdlo a zmierňuje kašeľ.Veľkosť balenia: 50 ml

tDávkovanie: 2-5 ml 2-3 krát denne na krmivo vášho psa. V prípade astmy ho môžete podávať priebežne počas choroby!

tStačí na 6 dní pre psa s hmotnosťou 10 kgBylinky v lieku PerNaturam Expectorant majú pozitívny účinok na sliznicu dýchacích ciest, ktorú obmedzuje usadený hlien. Klasické byliny na vykašliavanie obsiahnuté v sirupe Expectorant proti kašľu sa svojím pôsobením ideálne dopĺňajú a majú aj fytobiotické vlastnosti.Týmus má antiseptické vlastnosti, zmierňuje kašeľ, astmu a bronchospazmus. Ľubovník bodkovaný pomáha vášmu domácemu miláčikovi vďaka svojmu expektoračnému účinku a sladké drievko je nielen bylina zmierňujúca kašeľ, ale aj protizápalová.

tVeľmi sa odporúča na liečbu suchého kašľa, takže môže byť účinným riešením na upokojenie psinkového kašľa a upokojenie hrdla.Kedy sa odporúča používať?
    t
  • Počas ochorení spojených s kašľom (napr. psinkový kašeľ, prechladnutie, bronchitída)

  • t
  • Zvieracie zvieratá s astmou, dodatočná liečbaZloženie: organický záhradný tymián lisovaný za studena, organická prvosienka jarná a organický koreň sladkého drievka.Tento výrobok neobsahuje žiadne syntetické prísady, konzervačné látky, zvýrazňovače chuti, farbivá a obsahuje len 100 % prírodné zložky.

tPred použitím fľašu dôkladne pretrepte!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.