Barion Pixel

Weboldalunkon sütiket (cookie) használunk annak érdekében, hogy az Ön igényeit minél jobban ki tudjuk szolgálni.

Popis:

Glukosamín Start tablety pre zdravé kĺby psov a mačiek, 30 tabliet - PETAMIN

€5.10 (€4.02 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1223
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €6.12

PREHLIADKA PRE KOČKY A MAČKY

  • Proteíny pre psy a mačky
  • Je nevyhnutný pre udržanie a regeneráciu zdravej chrupavky
  • .
  • Podporuje normálnu funkciu svalov a pohyblivosť
  • Má vysoký účinok na tlmenie nárazov, nárazov a otrasov
  • Je indikovaný aj na prevenciu a liečbu poškodení pohybového aparátu (napr. zápaly, opotrebovanie)Â

Glukozamín je jednou z najzákladnejších prírodných látok tvoriacich chrupavky a tuky. Jeho účinnosť bola preukázaná známymi štúdiami a je pravidelne používaný všeobecnými lekármi na liečbu problémov pohybového aparátu.

S Petamínom Glukosamín Štart môžete svojmu domácemu miláčikovi ľahko dodať túto základnú živinu, ktorá prispeje k spokojnému, zdravému životu bez bolesti.

Závislosť

Kumulatívna dávka (na test):
Pre psov pre mačky
10 kg 1 tableta/deňÂ < 3 kg 1 tableta denne
10-40 kg 2 tablety/deňÂ 3 kg 1 tableta/deň
40 kg 3 tablety/deň

Upozornenia:Â Tento produkt je doplnkovým produktom a nenahrádza vhodnú lekársku liečbu a správnu, vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Názov výrobku:Â SK 20 8 00010

Výrobok je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

Odpoveď:

Pohyb robí život našich domácich miláčikov plnohodnotným!

Psy aj mačky sú aktívne zvieratá, ktoré milujú pohyb: hrajú sa, zažívajú dobrodružstvá a hrajú sa s potravou. Ak chcete, aby bol váš domáci miláčik fyzicky a psychicky šťastný a vyrovnaný, je dôležité, aby mal vždy dostatok pohybu.

Nanešťastie, tak ako u nás ľudí vznikajú ochorenia chrupaviek a metabolické ochorenia, psy a mačky týmito problémami netrpia. Neprimeraný pohyb, nedostatok pohybu, preťaženie a vysoký vek môžu prispieť k vzniku problémov pohybového aparátu.

Významné údaje o degeneratívnych (âkopulopatických) poruchách pohybu:

  • 20 % psov nad 1 rok a 80 % psov nad 8 rokov je postihnutých
  • mačky staršie ako 1 rok sú dominantné v 60 % a mačky staršie ako 10 rokov v 90 %

Keďže nám naše mačky nedokážu slovami povedať, kedy prežívajú emocionálne utrpenie, dokážu nám povedať príznaky, ktoré sú prítomné: Strata pohyblivosti, nestabilita, strnulé pohyby, bolesť alebo dokonca ťažkosti so vstávaním po dlhšom odpočinku.

Našťastie, glukozamín môže pri prevencii a liečbe týchto problémov veľmi pomôcť!

Glukosamín: účinný nástroj na obnovu chrupaviek a kĺbov!

Glukozamín je prírodná látka, tzv. aminocukor, ktorý sa skladá z glukózy a aminokyseliny nazývanej glutamín. Je základnou zložkou glykozaminoglykánov (napr. chondroitínu, kyseliny hyalurónovej), ktoré sa nachádzajú v chrupavkách a metabolických procesoch v tele.

Výskum ukázal, že glukozamín stimuluje tvorbu glukozaminoglykánov a kolagénu, ktoré prispievajú k štruktúre chrupavky, čím prispievajú k vývoju a regenerácii chrupavky a tkanív. Má tiež vplyv na enzýmy rozkladajúce chrupavku a zápalové cytokíny, takže môže mať dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia chrupavky.

Vedci okrem toho dokázali, že glukozamín zvyšuje produkciu metabolických procesov, Takisto zlepšuje viskozitu (vnútorné mazanie) pažeráka, čo zabezpečuje, že sa chrupavčité pláty pohybujú od seba, ale netlačia na seba. Je dokázané, že táto viskozita je u ľudí s metabolickými ochoreniami výrazne znížená.

Glukozamín je účinný aj pre psy a mačky: klinické štúdie preukázali, že môže poškodiť chrupavku a cievy, inhibuje rast chrupavky a zhoršenie metabolických procesov, znižovať zápal, zmierňovať bolesť a zlepšovať pohyblivosť.

Glukozamín môže výrazne zlepšiť pohodu ľudí s metabolickými problémami a pravidelným užívaním predchádzať vážnejším problémom. Platí to najmä vtedy, ak je táto liečba/liečba sprevádzaná vhodným plánovaním a riadením.

V ktorých prípadoch by sme mali odporučiťÂ Petamin Glukosamín Start tablety výhody

Glukosamín sa veľmi odporúča pre psy aj mačky. Je to nevyhnutná látka chrániaca chrupavky a tuk, ktorú minimálne potrebujú všetky psy a mačky bez ohľadu na vek alebo zdravotný stav.

Termíny sa používajú na označenie preventívnych, všeobecných ochorení (napr. zápalové ochorenia, napr. zápal, opotrebenie), ochorenia tráviaceho traktu, vývojové poruchy (napr. dysplázia) a pooperačné stavy. Tento výrobok môže byť užitočný najmä v prípadoch, keď je ochorenie v počiatočnom štádiu a dá sa kontrolovať vhodnou terapiou, cvičením a minimálnym zvratom trendu.

Â

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie: fosforečnan vápenatý, stabilizátor (dextróza), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (kyselina stearová), emulgátor (sodná soľ kroskarmelózy), stabilizátor (povidón), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). colspan="2">Účinná látka (ako tableta): (v tablete na tabletu) (v tablete) Glukozamín sulfát 140 mg Analytické zložky: Hrubé bielkoviny: 9,7 %, hrubý tuk: 4,4 %, hrubá vláknina: 10,8 %, hrubý popol: 29,89 %. 2.5 %:: 5.5 %;