Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Glukosamín Start tablety pre zdravé kĺby psov a mačiek, 30 tabliet - PETAMIN

€5.06 (€3.98 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1223
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €4.41

PRÉMIOVÝ DOPLNOK STRAVY PRE PSY A MAČKY

  • Účinná ochrana chrupaviek a kĺbov: glukozamín pre psy a mačky
  • Hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní a regenerácii kĺbovej chrupavky
  • Napomáha normálnej funkcii a pohyblivosti kĺbov
  • Má protizápalové a analgetické účinky
  • Odporúča sa na prevenciu a doplnkovú liečbu ťažkostí pohybového aparátu (napr. artritída, op otrebenie)

Glukozamín je jednou zo základných prírodných látok na ochranu chrupaviek a kĺbov. Vedecké štúdie preukázali jeho účinnosť a veterinárni lekári ho pravidelne odporúčajú ako doplnkovú liečbu pri problémoch pohybového aparátu.

S tabletami Petamin Glukosamín Start môžete svojmu domácemu miláčikovi ľahko dodať túto základnú živinu, ktorá prispeje k jeho zdravému, spokojnému životu bez bolesti.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie (v závislosti od telesnej hmotnosti):
Pre psy Pre mačky
< 10 kg 1 tableta denne < 3 kg 1 tableta každé dva dni 1 tableta každé dva dni < 3 kg
10-40 kg 2 tablety denne > 3 kg 1 tableta denne
> 40 kg 3 tablety denne

Upozornenia: Prípravok je doplnkovým krmivom a nenahrádza žiadnu veterinárnu liečbu a vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Mal by sa skladovať na suchom a chladnom mieste.

Registračné číslo: SK 20 8 00010

Nádoba výrobku je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu.

PODROBNÝ LETÁK:

Život našich domácich miláčikov je doplnený o cvičenie!

Psy aj mačky sú aktívne zvieratá, ktoré sú doslova v pohybe: hrajú sa, podnikajú dobrodružstvá a skúmajú. Ak chcete, aby bol váš domáci miláčik zdravý a vyrovnaný po fyzickej aj psychickej stránke, je dôležité, aby mal dostatok pohybu vo všetkých fázach života.

Bohužiaľ, tak ako u nás ľudí vznikajú problémy s chrupavkami a kĺbmi, ani psy a mačky nie sú ušetrené. Zlá strava, sedavý spôsob života, nadváha a vysoký vek môžu prispieť k problémom s pohybovým aparátom.

Existujú zarážajúce dôkazy o degeneratívnych ("opotrebovaných") ochoreniach kĺbov:

  • 20 % psov starších ako 1 rok a 80 % psov starších ako 8 rokov
  • 60 % mačiek starších ako 1 rok a 90 % mačiek starších ako 10 rokov

Naši domáci miláčikovia nám nedokážu slovami povedať, kedy pociťujú bolesť kĺbov, ale môžeme rozpoznať varovné príznaky: strata pohyblivosti, nestabilita, strnulé pohyby, krívanie, zastavenie pri chôdzi alebo ťažkosti so vstávaním po dlhom odpočinku.

Našťastie, glukozamín môže pri prevencii a dodatočnej liečbe týchto problémov veľmi pomôcť!

Glukozamín: pre zdravé chrupavky a kĺby!

Glukozamín je prírodná látka nazývaná amino cukor, ktorá sa skladá z glukózy a aminokyseliny nazývanej glutamín. Je základným stavebným prvkom pre glukozaminoglykány (napr. chondroitín, kyselina hyalurónová), ktoré sa nachádzajú v zdravej chrupavke a kĺbovej tekutine.

Výskum ukázal, že glukozamín stimuluje tvorbu glukozaminoglykánov a kolagénu, ktoré sú stavebnými prvkami chrupavky, a môže prispievať k rozvoju a regenerácii chrupavky a kĺbov. Taktiež inhibuje enzýmy rozkladajúce chrupavku a zápalové cytokíny, a preto môže zohrávať dôležitú úlohu pri udržiavaní integrity chrupavky.

Okrem toho výskumy ukazujú, že glukozamín zvyšuje produkciu synoviálnej tekutiny, takže zlepšuje aj viskozitu (vnútorné trenie) synoviálnej tekutiny, čo zabezpečuje vzájomný pohyb chrupavkových povrchov bez toho, aby sa navzájom poškodili. Je dokázané, že u zvierat s ochorením kĺbov je táto viskozita výrazne znížená.

Glukozamín je účinný u psov a mačiek: klinické štúdie preukázali, že môže pomôcť chrániť chrupavky a kĺby u oboch zvierat, znížiť zhoršovanie stavu chrupavkového tkaniva a synoviálnej tekutiny, znížiť zápal, zmierniť bolesť a zlepšiť pohyblivosť (mobilitu).

Pravidelné užívanie glukozamínu môže dokonca výrazne zlepšiť kvalitu života zvierat s problémami s kĺbmi a zabrániť vážnejším problémom. Platí to najmä vtedy, keď sa táto doplnková liečba/prevencia kombinuje so správnou stravou a životným štýlom.

V ktorých prípadoch je Petamin Glukosamín Start tablety tablety?

Glukozamín sa dôrazne odporúča pre psy aj mačky. Je to základný prostriedok na ochranu chrupaviek a kĺbov, v podstate minimum, ktoré potrebujú všetky psy a mačky - bez ohľadu na vek alebo zdravotný stav.

Prípravok sa odporúča aj pri prevencii, rekonvalescencii po ochorení kĺbov (napr. zápal, opotrebenie), poranení kĺbov, vývojových poruchách (napr. dysplázia) a operáciách kĺbov. Tento výrobok môže pomôcť najmä v prípadoch, keď je ochorenie ešte v počiatočnom štádiu a príznaky možno kontrolovať správnou výživou, cvičením a minimálnou doplnkovou výživou.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie: fosforečnan vápenatý, stabilizátor (dextróza), emulgátor (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (kyselina stearová), emulgátor (sodná soľ kroskarmelózy), stabilizátor (povidón), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). colspan="2">Účinná látka (ako tableta): (v tablete na tabletu) (v tablete) Glukozamín sulfát 140 mg Analytické zložky: Hrubé bielkoviny: 9,7 %, hrubý tuk: 4,4 %, hrubá vláknina: 10,8 %, hrubý popol: 29,89 %. 2.5 %:: 5.5 %;