Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Humac Help NATUR 15 ml regeneračný krém s kyselinou humínovou

€9.91 (€7.80 + DPH)
Nehodnotené
Model: HB525
Výrobca: HUMAC

ÚČINNÝ VETERINÁRNY LIEK NA OŠETRENIE A REGENERÁCIU POKOŽKY

Vďaka svojmu zloženiu šetrnému k pokožke je tento výrobok vynikajúci na regeneráciu rán, bodnutí a jaziev. Oleje a kyselina humínová obsiahnuté vo výrobku vyživujú podráždenú pokožku a majú na ňu ošetrujúci účinok. Regeneruje podráždenú a poškodenú pokožku.

Ako používať?

Naneste tenkú, rovnomernú vrstvu prípravku na vyčistený povrch pokožky. kusajte na to, aby si ho zviera nezlízalo. Vďaka prírodným zložkám sa môže používať až trikrát denne.

Veterinárne odporúčanie:

Dr. Csongor Moldvay: "Prípravok s kvalitnými zložkami. Kvalita výrobku je vynikajúca. Koža je zjemnená, vyživená a posilňuje sa vlastný obranný systém kože, zlepšenie je viditeľné už po prvom alebo druhom ošetrení, podnety na škriabanie sa znižujú. Môže sa používať aj ako doplnková terapia k lekárskym ošetreniam pleti."

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zložky

Zloženie: LEVANDUĽA ÚZKOLISTÁ, VODA, MASLO ZO SEMIEN THEOBROMA CACAO, OLEJ Z JADIER ARGANIA SPINOSA, CETERARYL OLIVÁT, SORBITAN OLIVÁT, AKTIVOVANÝ LEONARDIT, HUMÍNOVÉ KYSELINY, SKVALÉN, PANTENOL, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN, OLEJ Z KÔRY CINNAMOMUM CAMPHORA,

Trvanlivosť: 1 rok od dátumu výroby v originálnom balení 1.1;