Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Zloženie: prášková echinacea, rastlinná kapsula.

. Aktívna zložka (na kapsulu): Strong Echinacea purpurea
(prášková rastlina) 380 mg

Analytické zloženie: hrubé bielkoviny: 18,4 %, hrubý tuk: 1,0 %, hrubá vláknina: 26,2 %, hrubý popol: 1,09 %.

ImmunMax kapsuly na posilnenie imunity psov a mačiek, 30 kapsúl - PETAMIN

€6.31 (€4.97 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1224
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €6.04

PREHLIADKA PRE KOČKY A MAČKY

  • Terapeutický imunoglobulín pre psy a mačky
  • Echinacea (breza purpurová) bylina v prášku, štyri kapsuly

Výskum ukázal, že Echinacea:

  • ...zlepšuje celkový zdravotný stav organizmu
  • ...stimuluje imunitný systém
  • ...môže pomôcť v boji proti infekciám horných dýchacích ciest (napr. psia a mačacia chrípka)

Závislosť

Kumulatívna dávka (na test):
Pre psov pre mačky
10 kg 1 kapsula denne 1 kapsula denne
10-40 kg 1 kapsula/deň
40 kg 2 kapsule/deň

Upozornenia:Â Tento produkt je doplnkovým produktom a nenahrádza vhodnú lekársku liečbu a správnu, vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Názov výrobku:Â SK 20 8 00010

Výrobok je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

Odpoveď:

Imunitujte svojho domáceho miláčika â silou termita!

Psy a mačky majú okrem ľudí aj imunitný systém, ktorého hlavnou funkciou je brániť ich pred škodlivými votrelcami a abnormálnymi bunkami. Každý deň naše organizmy bojujú proti patogénom, ako sú parazity, plesne, vírusy a baktérie â šťastní a spokojní ľudia, ktorí bojujú proti silnej protilátke.

Niektorí ľudia to nevedia, ale aj psy a mačky sú náchylné na rovnaký osud, príde jeseň alebo zima! Â mrkvu alebo kožušiny možno variť hlavne v kuchyni. Pri skutočne silnom a kontrolovanom imunitnom systéme je však pravdepodobnosť, že sa to stane, oveľa menšia.

Silný imunitný systém je zložitý systém tkanív, orgánov a buniek. Jeho zložité procesy však môžu efektívne fungovať len vtedy, ak mu poskytnete správne minimálne živiny.

Ale celková hygiena nie je všetko: kontrola trendov je tiež kľúčovým faktorom v boji proti chorobám, infekciám a alergiám. A práve tu prichádza na rad kapsula Petamin ImmunMax, špeciálne vyvinutá na podporu imunitného systému psov a mačiek.

Zistite viac o účinnej zložke Petamin ImmunMax, echinacei!

Echinacea purpurová, známa aj ako purpurová breza, je pôvodná rastlina pôvodnej Ameriky. Jej názov pochádza z gréckeho echinos (zelený) a latinského purpurea (fialový), pričom prvé slovo sa vzťahuje na typ kvetu, ktorý sa nachádza v kvetoch rastliny, zatiaľ čo druhé sa vzťahuje na farbu okvetných lístkov.

Pôvodní Američania ju používali na mnohé účely vrátane liečby zubného kazu, infekcií hrdla, prechladnutia, emocionálnych porúch a rán. V súčasnosti je jednou z najobľúbenejších bylín na svete, a to najmä vďaka svojmu imunitnému účinku, ktorý bol predmetom mnohých vedeckých výskumov.

Niekoľko štúdií preukázalo, že echinacea má imunostimulačné alebo imunitu stimulujúce vlastnosti:Âzvyšuje počet bielych krviniek (leukocytov), ktoré tvoria základ imunitného systému, stimuluje imunitné reakcie a stimuluje tvorbu cytokínov, ktoré regulujú zápalové reakcie, zvyšuje aktivitu nádorových buniek a plazmatických buniek (fagocytov), ktoré ničia patogény a cudzie látky.

Na základe doteraz vykonaných štúdií má aj antioxidačné, protizápalové a antibakteriálne, protiplesňové, antiparazitárne a antivírusové vlastnosti. Echinacea je tiež vynikajúcim kandidátom na liečbu infekčných ochorení u psov a mačiek kombináciou bylinnej/antibiotickej terapie.

Výskum preukázal, že Echinaeca je účinnou liečbou sezónnych a chronických infekcií horných dýchacích ciest u psov a mačiek, vrátane psej chrípky, mačacej chrípky a psieho kašľa, ktorý je bežný v chladnom počasí. V dvoch nezávislých štúdiách v rokoch 2015 a 2018 sa tiež preukázalo, že Echinacea výrazne zlepšuje imunologické poruchy u psov, a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Â

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Zloženie: prášková echinacea, rastlinná kapsula.

. Aktívna zložka (na kapsulu): Strong Echinacea purpurea
(prášková rastlina) 380 mg

Analytické zloženie: hrubé bielkoviny: 18,4 %, hrubý tuk: 1,0 %, hrubá vláknina: 26,2 %, hrubý popol: 1,09 %.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie: Prášok echinacey, rastlinná kapsula.

Colspan="2">Účinná látka (v jednej kapsule): (v jednotkách 1,2,2); Echinacea purpurea
(prášková rastlina) 380 mg Analytické zložky: Hrubé bielkoviny: 18,4 %, hrubý tuk: 1,0 %, hrubá vláknina: 26,2 %, hrubý popol: 1,09 %.