Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Junior Complex Multivitamín pre psy a mačky, 100 tabliet - PETAMIN

€13.40 (€10.55 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1219
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €6.04

PRIMERANÉ NA ČISTENIE A ČISTENIE A ČISTENIE A ČISTENIE A ČISTENIE

  • Komplexná výživa pre šteňatá a mačiatka
  • Doplnkový vápnik a organický fosfor pre silné a zdravé kosti a zuby
  • #000000;">Vitamín AÂ je nevyhnutný pre správny rast a vývoj buniek, tkanív a orgánov, pre správnu funkciu kostí, zubov, svalov, nervového systému, imunitného systému, pečene, kože a kožného tkaniva
  • Vitamín DÂ pre vývoj kostí, zubov a svalov, delenie buniek, diferenciáciu buniek a reguláciu imunitného systému
  • Vitamín EÂ na reguláciu buniek, imunitného systému a kardiovaskulárneho a nervového systému
  • Vhodné pre psy a mačky do veku 1-8 mesiacov a pre gravidné a dojčiace psy a mačky
  • 100 ZADARMO!

Addolí

Denná dávka:
1 rok 1 tableta (1 g)/10 ttkg*/deň
Kŕmenie prsníkmi/prsné mlieko 2 tablety (2 g)/10 kg*/deňÂ

* testovací kilogram telesnej hmotnosti

Upozornenia:Â Tento výrobok je doplnkový produkt a nenahrádza vhodnú lekársku liečbu a správnu, vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Čistá hmotnosť:Â 100 g

Miesto:Â EÚ

Národnosť:Â SK 20 8 00010

Výrobok je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

Odpoveď:

Predávajte svoje obľúbené pre všetky vaše potreby s pestrými farbami!

Každý vie, že v živote musíme predovšetkým rásť a vyvíjať sa - preto je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby sme do tela dostávali živiny, ktoré potrebuje, aby bolo zdravé. U bežnej populácie to nie je inak, ale všetci týchto 18 týždňov stlačia do 8-12 týždňov!

U mačiek a psov je najkritickejším obdobím života obdobie plodu pred narodením a 8-12 týždňov po narodení. Bunky, tkanivá a orgány rastú rýchlym tempom: mozog, kostra, svaly, imunitný systém, obranyschopnosť, dýchací systém, tkanivá a koža mláďaťa sa tiež vyvíjajú zo dňa na deň.

Rastúce telo potrebuje veľa energie (kalórií), vitamínov a mnohých ďalších látok. Príjem vitamínov a živín u šteňaťa nie je rovnaký ako u dospelého jedinca a to isté platí aj pre mačky. Preto tím odborníkov spoločnosti Petamin vyvinul Junior Complex Multivitamín, doplnok obsahujúci vitamíny a dôležité látky pre rastúci organizmus v optimálnej dávke a vo vysoko výživnej forme.

Petamin Junior Complex Multivitamín neobsahuje laktát!

Kedy sa odporúča dopĺňať multivitamínové tablety Trend Petamin Junior Complex?

Petamin Junior Complex Multivitamínové tablety sa odporúčajú pre psy a mačiatka súčasne v dobe dospievania, najmä počas najintenzívnejšej fázy ich rastu, 1-8 týždňov veku. Je veľmi vhodné aj pre gravidné a dojčiace psy a mačky, a to nielen pre matku, ale aj pre vyvíjajúci sa plod a dojčiace mačiatka.

Multivitamínové tablety Junior Complex

Obsahuje vápnik a organický fosfor

Petamin Junior Complex Multivitamínové tablety obsahujú 140 mg organického vápnika a 100 mg organického fosforu. Výskum ukázal, že vstrebávanie a biologická dostupnosť bežných látok (a stopových prvkov)Â je vyššia z organických zlúčenín ako z anorganických solí.

Vápnik a fosfor sú tiež prchavé zlúčeniny. Zabezpečujú normálny vývoj kostí a zubov a sú nevyhnutné na udržanie pevnej, rovnomernej štruktúry kostí a chrupu. Vápnik sa podieľa aj na metabolizme vody, činnosti enzýmov, funkcii svalov a nervov a produkcii hormónov. Fosfor sa podieľa na výrobe energie a je dôležitou zložkou RNA a DNA, ktoré sú nositeľmi genetickej informácie buniek.

V tablete, 1,4:1 je pomer vápnika a fosforu, ako to odporúčajú aj veterinári a odborníci na zabezpečenie vyváženého prísunu živín pre rastúce, gravidné a dojčiace psy a mačky.

Vitamín A

Vitamín A je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý zohráva zásadnú úlohu vo výžive, reprodukcii, fyzickom raste a vývoji, delení a diferenciácii buniek a tvorbe tkanív, orgánov a orgánových systémov.

Je nevyhnutný pre rast a udržiavanie zubov, pazúrov, srsti, kostí a žliaz, chráni bunky pred oxidačným stresom a stimuluje tvorbu a aktivitu bielych krviniek, takže má dôležitú úlohu v imunitnej funkcii, zabraňuje infekciám spôsobeným patogénmi.

Vysoké zaostávanie v raste môže viesť k problémom s rastom a vývojom, svalovej slabosti, neurologickým poruchám, dýchacím problémom, ochoreniam zubov v dôsledku infekcií, poruchám kože a vlasov, celkovo zlému zdravotnému stavu.

Vitamín D

Vitamín D je vitamín rozpustný v tukoch, ktorého hlavným zdrojom u psov a mačiek je olej. Jednou z jeho najdôležitejších funkcií je regulácia metabolizmu vápnika a fosforu, čím podporuje vývoj a udržiavanie silnej a zdravej kostry a zubov.

Metabolity vitamínu D majú vplyv na celú fyziologickú funkciu organizmu psov a mačiek, najmä na metabolizmus kože, delenie a diferenciáciu buniek.Tiež je nevyhnutný pre správne fungovanie svalov a nervov a na väčšine imunitných buniek sa nachádzajú receptory vitamínu D, takže sa podieľa aj na normálnom fungovaní imunitného systému.

Ak rastúce šteniatko alebo mačiatko nemá v potrave dostatok vitamínu D, môže to spôsobiť vážne vývojové problémy, letargiu, svalovú slabosť, poruchy kostry (angioedém).

Vitamín E

Vitamín E je dôležitý antioxidant rozpustný v tukoch, ktorý neutralizuje voľné radikály v bunkových membránach, vodnom povlaku a vašej pečeni. voľné radikály vznikajú ako reakcia na normálne metabolické procesy, stres alebo ochorenie â spôsobujú oxidačný stres, a tým poškodzujú bunky.

Výskum tiež ukázal, že to pomáha zlepšiť funkciu imunitného systému, pomáha predĺžiť životnosť kmeňových buniek, stimuluje obehový systém, zdravie pokožky a pleti. Vitamín E spolupôsobí so selénom, čím sa vzájomne posilňuje jeho antioxidačná aktivita.

Vitamín E je okrem vitamínu A a D aj vysoko biologicky dostupný vitamín slnečnice alebo mačky. Jeho nedostatok môže viesť k degenerácii svalov a očí, poruchám imunity a problémom s plodnosťou.

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi potrebné vitamíny a základné živiny, ktoré mu pomôžu správne sa vyvíjať a užívať si aktívne, šťastné a spokojné dni!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie: fosforečnan vápenatý, mikronizovaná sója, fosforečnan dimápenatý, uhličitan vápenatý, mastenec, stearan horečnatý, stearan horečnatý,
Zloženie; bravčová želatína, sacharóza, zmes kukuričného škrobu.
colspan="2">Účinné látky (kŕmne aditíva) na Antioxidanty - vitamíny
(NE=medzinárodná jednotka) Vitamín A (3a672a) 250 IU Vitamín D3 (3a671) 200 IU Vitamín E (3a700) 0,15 IU colspan="2">Analytické zložky Vápnik 151 mg/g (15,1 %) Fosfor 126 mg/g (12,6 %) Sodík 1,8 mg/g (0,18 %)