Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Multivitamín pre psy a mačky, 60 tabliet - PETAMIN

€13.71 (€10.79 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1218
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: Petamin
Poplatok za prepravu: €6.04

PREHLIADKA PRE KOČKY A MAČKY

 • Základné zásady lepšej výživy
 • Multivitamín pre psy a mačky:Â vhodné vitamíny, minerály a stopové prvky vo vyváženej, vysoko biologicky dostupnej forme
 • Komplexné pôsobenie na podporu imunitného systému, kože, pokožky, tkanív, kostí, svalov, srdca a mozgu
 • bohatý na antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom
 • Vhodne sa odporúča v staršom veku, počas tehotenstva a dojčenia, pri alergiách, počas choroby alebo po období liečby
 • 100% LÁTKA NA LIEČBU!

Addolí

Denná dávka:
Pre šteňatá a mačiatka 1/2 tablety/deň
Pre dospelé psy a mačky 1 tableta / 10 kg* / deň

* testovací kilogram telesnej hmotnosti

Upozornenia:Â Tento výrobok je doplnkový produkt a nenahrádza vhodnú lekársku liečbu a správnu, vyváženú stravu! Výrobok nie je vhodný na ľudskú spotrebu! Skladujte na chladnom a suchom mieste.Â

Názov výrobku:Â SK 20 8 00010

Výrobok je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.

Odpoveď:

Povedzte nám najzákladnejší opis vašich obľúbených ľudí!

Psy a mačky potrebujú vitamíny, minerály a stopové prvky rovnako ako my. Naše telo nie je schopné samo absorbovať tieto mikroživiny, preto ich potrebujú pravidelne získavať z chladného zdroja. Sú tiež nevyhnutné na udržanie všetkých životných funkcií, najmä metabolických procesov, činnosti mozgu a srdca, imunitného systému, rastu a regenerácie.

Jako majiteľ domáceho zvieraťa musíte dbať na to, aby váš domáci miláčik dostával kvalitnú a plnohodnotnú výživu a udržiaval svoj organizmus v rovnováhe. Bohužiaľ, napriek vašej snahe možno nedostáva toľko vitamínu A, koľko potrebuje.

V období dospievania rýchly nárast normálneho metabolizmu organizmu a vo vyššom veku zhoršenie vstrebávania živín zvyšuje vstrebávanie vitamínu. Ale aj stres, zvýšená fyzická námaha, tehotenstvo, dojčenie, nedostatok pohybu z dôvodu choroby alebo iných príčin, choroba alebo pooperačný spánok a oslabený imunitný systém si vyžadujú viac vitamínov.

Našťastie je tu bezlaktátový komplexný multivitamín Petamin pre psy a mačky, ktorý vám pomôže dodať vášmu domácemu miláčikovi potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky! Je to tá najzákladnejšia rada, akú môžete poskytnúť pre všetky zdravotné potreby!

Vitamíny a stopové prvky v Petamin Multivitamíne

Celkové zloženie Petamin Multivitamínu bolo vyvinuté za účasti odborníkov na základe vedeckých výsledkov. Vyvážená, ľahko vstrebateľná forma obsahuje nasledujúce vitamíny, esenciálne látky a stopové prvky:

  Vitamín A: Vitamín rozpustný v tukoch, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri dýchaní, rozmnožovaní, imunitných funkciách, raste, diferenciácii a vývoji buniek. Je tiež nevyhnutný pre rast pokožky, vlasov, zubov, kostí, žliaz a pre celé telo.
 • Vitamíny B:

Vitamín B1 (tiamín) sa podieľa na metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín. Pomáha predchádzať celkovej neurodegenerácii a udržiavať periférne nervové vlákna v zdravom stave.

Vitamín B2 (riboflavín) zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe energie, metabolizme a antioxidačnej ochrane organizmu. Prispieva k zdraviu pokožky, očí a pečene.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) je náhradou enzýmu koenzýmu A, ktorý sa podieľa na energetickom metabolizme a produkcii glukózy. Je nevyhnutný pre metabolizmus mastných kyselín, steroidov a hemoglobínu.

Vitamín B6Â (pyridoxín) sa podieľa na mnohých zložitých metabolických procesoch v tele, najmä na tvorbe glukózy a červených krviniek, nervovom systéme, imunitnom systéme, hormonálnom metabolizme, metabolizme tukov a expresii génov.

Vitamín B7 (biotín) je nevyhnutný pre metabolizmus glukózy a mastných kyselín, produkciu energie a metabolizmus aminokyselín. Je dôležitý pre udržanie zdravej kože a zdravej srsti.

Vitamín B9 (kyselina listová) zohráva dôležitú úlohu pri obnove krvných buniek, niektorých bielkovín a DNA, pri tvorbe energie, v mozgu a celej nervovej sústave.Â

Vitamín B12 (kobalamín) je nevyhnutný pre opravu DNA a kmeňových buniek, pre správne fungovanie nervového systému a pre celkové duševné zdravie. Okrem vitamínu B6 a kyseliny listovej má vitamín B12 zásadný význam aj pre celkové zdravie srdca.

 • Vitamín C: Napomáha tvorbe kolagénu, prispieva k udržaniu zdravých svalov, tkanív, kostí, zubov, kože a chrupaviek. Podporuje hojenie rán a vstrebávanie železa a vápnika. Má tiež dôležitú antioxidačnú a imunogénnu úlohu.

Psy a mačky sú tiež závislé od vitamínu C, ale v mnohých prípadoch ho neprodukujú dostatok (napr. v starobe) alebo ho potrebujú navyše. Výskum tiež ukázal, že doplnenie stravy o vitamín C môže mať pozitívny vplyv na celkový zdravotný stav.

 • Vitamín D: Reguluje metabolizmus vápnika a fosforu v tele. Podporuje vývoj a udržiavanie silných a zdravých kostí a zubov. Jeho metabolické procesy majú vplyv aj na zdravie pokožky a reguláciu diferenciácie buniek. Receptory vitamínu D sa nachádzajú vo veľkej časti imunitných buniek a ich účinok sa zvyšuje príjmom vitamínu D.
 • Vitamín E: Bežne dôležitý antioxidant rozpustný v tukoch. Chráni bunky pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi, ktoré vznikajú najmä v dôsledku bežných metabolických procesov, stresu alebo aj ochorení. stimuluje imunitný systém, krvné bunky, obehový systém, zdravie kože a tkanív.
 • Vápnik a fosfor: na tuky bohaté zložky kostí a zubov. Vápnik zohráva úlohu aj v krvnom obehu, prenose nervových impulzov a vo svalovom tkanive. Fosfor je prítomný v bunkovej matrici, podieľa sa na syntéze DNA a RNA, na produkcii energie, na funkcii svalov. DÔLEŽITÉ: nepriaznivá rovnováha vápnika a fosforu spôsobuje úbytok svalovej hmoty, angínu pectoris, osteoporózu. Petamin Multivitamínové tablety obsahujú správne množstvo vápnika a fosforu pre potreby dospelých psov a mačiek.
 • Zinok: Má v organizme životne dôležitú úlohu: Zohráva dôležitú úlohu pri delení buniek, enzýmových reakciách, metabolizme bielkovín, sacharidov a tukov, udržiavaní normálnej funkcie kože a tkanív, hojení rán a funkcii imunitného systému.
 • Jednoduchosť: Je nevyhnutný pre produkciu a metabolizmus viacerých enzýmov. Chráni bunky pred oxidačným poškodením spôsobeným voľnými radikálmi (v kombinácii s vitamínom E). Hrá tiež dôležitú úlohu v metabolizme hormónov štítnej žľazy a v imunitnej funkcii.
 • Vas: Využívajú ho všetky bunky v tele. Je nevyhnutný na tvorbu hemoglobínu v krvi a myoglobínu vo svaloch, na okysličovanie krvných buniek. Je tiež nevyhnutný pre produkciu energie, pre celkovú funkciu imunitného systému a pre správnu výživu.

V akých prípadoch sa odporúča používať Petamin Multivitamín?

Petamin Multivitamín je vhodný aj pre psy a mačky bez ohľadu na vek, pohlavie, farbu alebo plemeno. Nezabudnite: aj keď sa snažíte o dobrú kondíciu svojho domáceho maznáčika, stále sa môžu vyskytnúť problémy s krmivom! Tablety Petamin Multivitamín sú spôsobom, ako zabezpečiť, aby sa to nestalo a aby ste sa o to nemuseli neustále starať.

V nasledujúcich prípadoch je obzvlášť užitočné doplniť stravu vášho domáceho maznáčika tabletami Petamin Multivitamín:

 • Globálna imunoterapia
 • Patričná starostlivosť, liečba
 • V staršom veku (pre osoby staršie ako 7 rokov)
 • pre fyzicky aktívnych seniorov
 • pre ľudí, ktorí trénujú
 • Kŕmenie, dojčenie
 • Pacientka alebo tehotná počas tehotenstva
 • V čase veľkého stresu
 • Náchylnosť na zlú stravu
 • Pre hladných ľudí
Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Zloženie

Zloženie:fosforečnan vápenatý, ryžový škrob, mastenec, stearan horečnatý, uhličitan vápenatý, bravčová želatína, sacharóza, zmes kukuričného škrobu.Span>color:#000000;Zloženie;

Aktívne zložky (kŕmne aditíva) na

span style="color:#000000;"(1 tableta = 1 gram)

Antioxidant Askorbát sodný (1b301) span style="color:#000000;"50 mg;/span> Stopové prvky Zinok (3b606) (hydrát chelátu zinku z aminokyselín) 13 mg Železo (3b105) (fumarát železitý) span style="color:#000000;"9,5 mg span style="color:#000000;"Selén (3b815) (L-selenometionín) /td;/td> span style="color:#000000;"25 mcg;/span> Vitamíny(NE = medzinárodné jednotky) Vitamín B1 (3a820) span style="color:#000000;"1 mg;/span> vitamín B2 (3a825i) 1 mg vitamín B6 (3a831) span style="color:#000000;"1 mg;/span> Biotín (3a880) 1 mg Vitamín B5 / Pantotenát vápenatý D (3a841) /td> span style="color:#000000;"0,5 mg;/span> Kyselina listová (3a316) 0,2 mg Vitamín B12 / Kyanokobalamín 8 mcg Vitamín A (3a672a) 1250 NE Vitamín D3 (3a671) span style="color:#000000;"125 IU;/span> span style="color:#000000;">Vitamín E (3a700) 2 NE Analytické komponenty Vápnik 180 mg/g (18%) Fosfor Sodík 7,6 mg/g (0,76%)