Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Organické huby pre psov - Alergia 100 ml

€35.47 (€27.93 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB958
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Tekutý extrakt z organických liečivých húb Allergy obsahuje účinné látky z organických húb Reishi a organických mandlí, ktoré pomáhajú zmierniť alergické a zápalové príznaky psa z dvoch strán a účinne podporujú imunitný systém.


Odporúčané dávkovanie: do 10 kg: 0,5 - 1 ml, 10 - 20 kg: 1 - 2 ml, nad 20 kg: 3 ml
Môže sa podávať priebežne alebo ako liečebná kúra
Prípravok je liečivý doplnok stravy!

REKLAMA

Alergie sú spôsobené nesprávnou funkciou a nadmernou obranyschopnosťou imunitného systému, ktorá spôsobuje hromadenie histamínu a chronický zápal v tele. Vo väčšine prípadov ju spôsobujú tzv. alergény z vonkajšieho prostredia na pravidelnej báze. Mandľové huby majú silný imunomodulačný a antioxidačný účinok, ktorý znižuje uvoľňovanie histamínu, a huby reishi obsahujú aj prírodné rastlinné steroidy, ktoré tiež obmedzujú alergické reakcie. Obsah beta-glukánu v oboch hubách sa tiež významne podieľa na "udržiavaní imunitného systému pod kontrolou". V hubách boli identifikované stovky účinných látok (reishi ich má viac ako 400), ktoré môžu riešiť ťažko identifikovateľné, dokonca subklinické nedostatky živín, ako sú minerály, stopové prvky, niektoré aminokyseliny, vitamíny skupiny B, napríklad kyselina listová, biotín, niacín, vitamín D, vitamín E.

Alergické reakcie, ktoré sú čoraz častejšie, sú spôsobené rôznymi faktormi. Najčastejšie je alergická dermatitída spôsobená vonkajšími parazitmi, blchami, pričom v takom prípade je, samozrejme, prvou líniou účinná kontrola bĺch alebo liečba repelentmi. Navyše by sme nemali pokračovať ďalej, kým sa tento problém nevyrieši.

Ďalšou veľkou skupinou alergií je potravinová alergia alebo potravinová intolerancia. V tomto prípade je rozhodujúci výber správnej stravy, ale potrebná je aj okusorná liečba na zmiernenie vzniknutých príznakov. Sme presvedčení, že imunitný systém by sa nemal potláčať, ale podporovať - určite z dlhodobého hľadiska.

Treťou skupinou je skupina takzvaných individuálnych citlivostí, kde alergénny účinok nie je vyvolaný opakovaným vystavením sa alergénu mnohokrát, ale kde aj jediné vystavenie vyvolá prehnanú imunitnú reakciu, ktorá zvyčajne nespôsobuje žiadne zmeny u iných osôb. Opakovaná expozícia môže mať za následok dokonca smrteľný anafylaktický šok. Základnou príčinou je opäť prehnaná chybná imunitná reakcia.

Spoločným prístupom vo všetkých troch skupinách je vyhýbanie sa činiteľom (látkam), ktoré alergiu spôsobujú, a ovplyvňovanie imunitného systému. Krátkodobo sa to dá dosiahnuť blokovaním imunitného systému steroidmi, ale skutočne prelomové zlepšenie prináša dlhodobá podpora imunity a na tento účel je ideálny tento organický výživový doplnok s extraktom z medicinálnych húb, ktorý obsahuje len prírodné, certifikované organické zložky.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.