Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Organické liečivé huby pre psov - Imuno gut 100 ml

€32.40 (€25.51 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1329
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Všetko o trávení a pečeni, detoxikácii.


Indikácie. Posilnenie oslabeného imunitného stavu, niektoré autoimunitné procesy, poruchy kognitívnych funkcií a detoxikácia.


Imuno Gut je tekutý, organický prípravok z pôvodných liečivých húb bez chitínu.


Zmes húb Sün a Čaga je dlho očakávaným prípravkom, ktorý poskytuje mimoriadne silnú očistu čriev, pečene, žlčových ciest a celého organizmu. Jeho priaznivé účinky sú viditeľné po 3 - 4 týždňoch užívania. Má tiež pozitívny vplyv na kognitívne funkcie. Fungovanie osi črevo - mozog ovplyvňuje nielen prvky nálady v správaní zvierat, ale má aj špecifický vplyv na kognitívne schopnosti.


Protinádorový účinok medicinálnych húb nie je zameraný proti nádorom, ale prejavuje sa posilnením imunitného systému. Obnovením vlastnej obranyschopnosti organizmu sa tento patologický proces sám zvráti a zviera (alebo človek) sa vylieči. Adaptogenita znamená, že v každom prípade pôsobí inde, tam, kde je to najviac potrebné. V tomto ohľade nie je rozdiel medzi človekom a zvieraťom, na mňa pôsobí inak ako na iného a na môjho psa pôsobí inak ako na iného psa. Mechanizmus pôsobenia je však rovnaký. Organizmus si patologický proces (infekciu, zápal, nádor) lieči sám a liečivé huby posilňujú oslabenú obranyschopnosť organizmu.


Množstvo účinných látok je 3 ml, čo je denná dávka pre 20 kg psa:


Výťažok z huby Levia hriva: 0,09 g, 68 % obsah polysacharidov: 0,06 g

Výťažok z huby Čaga: 0,09 g, 58 % obsah polysacharidov: 0,05 g

Spolu: 0,11 g / 3 ml


Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.