Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Kto sme, príbeh Happy Bulldog

Náš tím Happy Bulldog začal pracovať v Maďarsku v roku 2021. V súčasnosti máme viac ako 1500 produktov a neustále rozširujeme naše portfólio o najnovšie a najmodernejšie výrobky. Náš start-up s maďarskými koreňmi teraz v roku 2023 otvoril pobočky vo viacerých krajinách Európy, aby boli naše služby dostupné čo najväčšiemu počtu majiteľov francúzskych buldočkov.


Naším poslaním bolo vytvoriť internetový obchod, ktorý je určený špeciálne pre francúzskych buldočkov a ich majiteľov.


Môžeme povedať, že zo všetkých plemien psov je francúzsky buldog pravdepodobne najviac náchylný na viaceré problémy, ako sú alergie, suchý nos, problémy s kĺbmi, choroby súvisiace s vekom atď. Tvrdou prácou, množstvom poznatkov sa nám podarilo nájsť riešenia na väčšinu týchto problémov, s ktorými sa francúzske buldočky a ich milovaní majitelia stretávajú. Vytvorili sme firmu, ktorá sa zaviazala pomáhať tieto riešenia šíriť medzi francúzskymi buldočkami a ich majiteľmi.


Zhromaždili sme širokú škálu produktov, ktoré vám môžu byť užitočné, ak ste majiteľom francúzskeho buldočka:

  • Doplnky stravy, vitamíny, kozmetika, prípravky proti parazitom a ďalšie výrobky, ktoré vám pomôžu čo najefektívnejšie sa postarať o vašich psov. Niektoré z našich pochúťok sú určené aj pre citlivé psy. Tieto výrobky sú vyvinuté maďarskými biologickými spoločnosťami s najlepšou profesionalitou a odbornosťou.

  • Zhromaždili sme širokú škálu výrobkov špeciálne pre francúzskych buldočkov: oblečenie (áno, oblečenie pre francúzskych buldočkov, pretože vieme, aké ťažké je nájsť oblečenie, ktoré by sedelo takému krátkemu a kompaktnému telu), záchranné vesty, šatky, postroje, obojky, misky, postele, búdy, autosedačky, hračky atď.

  • Pre majiteľov francúzskych buldočkov máme aj širokú ponuku doplnkov, ako sú kľúčenky so vzorom francúzskeho buldočka, peňaženky, ponožky, šperky atď.

  • Okrem toho aj bytové dekorácie so vzorom francúzskeho buldočka: rohožky, uteráky, kuchynské potreby, posteľná bielizeň, deky, vankúše, obrazy a sochy!


Ku všetkým našim výrobkom sú pripojené podrobné popisy výrobkov a informácie o našich výrobcoch. Naším poslaním je poskytovať vám najlepšiu kvalitu za dostupné ceny v celej Európe.


Radi by sme vám odovzdali všetky poznatky, ktoré sme doteraz nazbierali, aby pre vás bolo bezproblémové a radostné byť majiteľom, najmä v spoločnosti francúzskeho buldočka!


Pridajte sa k našej misii na stránke Happy Bulldog! Buďte uvedomelým majiteľom!