Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Pískajúca hračka pre psov s kuracím stehnom

€3.29 (€2.59 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1680
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Nechajte svoje šteniatko učiť sa hrou s novou, pestrofarebnou, pípajúcou gumovou tyčou na kurčatá!

Táto hračka s rozmermi 25 × 10 × 4 cm je ideálna pre všetky psy bez ohľadu na plemeno a vek. Kuracia noha je vyrobená z odolnej gumy, ktorá sa dá žuť , a nielenže odolá aj tým najsilnejším uhryznutiam, ale vášho domáceho miláčika zamestná na celé hodiny a zároveň mu pomôže udržať si zdravé zuby.

Zabudovaná píšťalka dodáva hračke ďalšie vzrušenie, stimuluje sluch a reflexy vášho psa a zabezpečuje aktívne a zábavné hranie. Realistický dizajn a pružný materiál zabezpečia vášmu domácemu miláčikovi skutočný zážitok z koristi a zároveň si bezpečne užijete žuvanie a hryzenie.

Táto hračka na kuracích stehnách, ktorá je ideálna na domácu hru aj vonkajšie aktivity, pomôže udržať vášho psa fyzicky aktívneho a duševne čulého. Nenechajte si ujsť tento dokonalý doplnok k obohateniu hry vášho psíka, ktorý premení každý okamih hryzenia na zážitok!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.