Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Prírodná tyčinka na čistenie zubov pre psov - Qchefs Hard Cheese

€9.10 (€7.17 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB432
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

Vysokoúčinné, 100 % prírodné odmeňovacie sústo na čistenie zubov pre vášho psa, špeciálne vyvinuté pre mikrobiológiu. Neobsahuje žiadne obilniny, žiadne konzervačné látky, žiadne umelé príchute, žiadne arómy, žiadne farbivá, žiadny cukor a je bez laktózy.

Nynie v Maďarsku môžete získať pamlsky a krmivo pre psy a mačky, ktoré čistia zuby, sú 100 % prírodné, preukázateľne účinné proti zubnému kazu a tukom a netlstnú! Podľa našich poznatkov obsahujú krmivá a tyčinky QCHEFS reward peptidové komplexy, ktoré sa viažu na bunkovú stenu baktérií, takže sa nemôžu ďalej množiť. Zápach z úst mizne a zubný kameň sa rozpúšťa. Proti tomu pôsobí špeciálna prísada do krmiva, ktorá zabezpečuje dobrú hygienu, zdravé prostredie a dobrú chuť pre vášho domáceho miláčika. Výrobky boli vyvinuté v Nemecku diplomovanou mikrobiologičkou Anke Domaske. Či už je váš pes starý a už nemá takmer žiadne zuby, malý pes, ktorý radšej žuje, rád chrumká alebo je to skutočný chovateľ, výrobky QCHEFS majú čistič zubov, ktorý vyhovuje vášmu domácemu miláčikovi!

Rovnaká farba = rovnaký pes! Prirodzený antibakteriálny účinok ničí baktérie zubného povlaku v ústnej dutine. Výrobok QCHEFS by sa mal v ústach vášho domáceho maznáčika iba rozptýliť, aby bol účinný proti zápachu z úst a zubnému kameňu! Každodenná starostlivosť o chrup je základom zdravého psa.

Môžete ho podávať aj chorým zvieratám

Vďaka vysoko unikátnemu výskumnému procesu a 10 rokom výskumu bola použitá optimálna kombinácia vysokokvalitných zložiek a materiálov na obnovenie farby kože. Odmena Qchefs za čistenie zubov sa skladá s tyčinkami, ktoré sa dajú na povrchu spevniť, ľahko sa vstrebávajú a dajú sa použiť aj na čistenie zubov.

Špeciálne diétnu receptúru možno použiť pre psy a mačky trpiace nasledujúcimi ochoreniami:

Alergia: iba 5 prírodných zložiek, žiadne syntetické prísady
Alergia na obličky: len prírodný fosfor - nezaťažuje obličky
Žalúdočná nevoľnosť:Â nenapučiava v žalúdku - veľmi ľahko stráviteľný
Diabetik:tvaroh a pohánka takmer nezvyšujú hladinu inzulínu

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.