Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Rozšíriteľná, skladacia taška pre psa/mačku, prepravka pre domáce zvieratá

€50.02 (€39.39 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1675
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Taška určená pre domáce zvieratá, ideálna na cestovanie a každodenné nosenie. Vďaka svojmu všestrannému dizajnu je ideálnou voľbou na cestovanie autom, návštevu veterinára alebo dokonca na cestovanie lietadlom. Ľahko sa prenáša a dá sa rozšíriť pre pohodlie vašich domácich miláčikov.

Tašku možno zapnúť na oboch stranách a na oboch koncoch, čo umožňuje ľahký prístup pre vášho domáceho miláčika a umožňuje rozšírenie priestoru. Sieťovaný otvor v hornej časti zabezpečuje vetranie a umožňuje vyviesť vášho domáceho miláčika z hornej časti.

Útulný vnútrajšok s plyšovou podšívkou udržiava pohodlie vášho domáceho maznáčika, zatiaľ čo bočný popruh umožňuje nosiť tašku na ramene alebo v ruke. Súčasťou tašky je aj malý bezpečnostný pás, ktorý možno pripevniť k obojku alebo postroju vášho domáceho zvieraťa, aby bolo v bezpečí.

Keď sa taška nepoužíva, dá sa ľahko zložiť na plocho, takže pri skladovaní zaberá málo miesta.

Parametre:

  • Farba: čierno-oranžová
  • Dĺžka: 45 cm
  • Šírka: 28 cm (rozšírená: 80 cm)
  • Výška: 28 cm
Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.