Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Youtube videá

Popis:

100% kolagén pre psov 100 g, BARF LOVE

€9.93 (€7.82 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB431
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Výrobca: BARF LOVE
Poplatok za prepravu: €4.41

Na čo je kolagén dobrý?

Podporuje zdravie chrupaviek, kĺbov a väzov vášho domáceho maznáčika, ako aj regeneráciu po úraze tým, že zvyšuje nosnosť. Odporúčame jeho používanie v každom veku!

Veľkosť balenia : 100 g
Dávkovanie: 2 g na 10 kg telesnej hmotnosti
Vystačí na 50 dní pre psa s hmotnosťou 10 kg

BARF Love 100% rybí kolagén sa veľmi ľahko vstrebáva a využíva. Ide o kolagén typu 1, ktorý tvorí 90 % kolagénu našich domácich miláčikov a je potrebný okrem inéhopre zdraviesvalov,šliach, väzov, kostí, chrupaviek , pretože je jednou z ich zložiek. Kolagén tvorí 70 - 75 % kože, takže prispieva aj k zdravej pokožke a srsti.

Vďaka kolagénu sú väzy "pružné", takže sa netrhajú. Preto sa dôrazne odporúča nielen pre starnúcich psov, ale aj pre športových alebo pracovných psov, a dokonca aj pre plemená náchylné napríklad na vykĺbenie pately.

Ak nemáte v tele psa správne množstvo a kvalitu kolagénu, kĺby budú nestabilné, dôjde k roztrhnutiu väzov a zápalom. Preto je pre staršie domáce zvieratá, ktorých hladina kolagénu s vekom klesá, nevyhnutné ho dopĺňať!
Kolagén je tiež veľmi dobrý na trávenie , aminokyseliny, ktoré obsahuje, prispievajú k zdravému apetítu a uľahčujú trávenie potravy, čím pomáhajú vytvoriť správnu črevnú flóru.

Kedy sa odporúča jeho užívanie?

  • Prestaršie domáce zvieratá
  • Športové alebo pracovné psy
  • Počas obdobia rekonvalescenciepo operácii
  • Rôzne ťažkosti pohybového aparátu: artritída, bolesti kĺbov, dysplázia
  • Pre psy s problémami pohybového aparátu (napr. dysplázia)
  • Prevencia v každom veku

Môžete ho podávať tak dlho:
Môžete ho podávať nepretržite alebo ako kúru liečby pre vášho domáceho maznáčika! Odporúča sa podávať ho zdravým psom počas 6-8 týždňov a potom urobiť prestávku!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.