Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Metódy platby

1.Bankový prevod

Ak si zvolíte tento spôsob platby, po odoslaní objednávky vám zašleme faktúru na vami zadanú e-mailovú adresu. Sumu uhraďte do 3 pracovných dní a v platobnej správe uveďte číslo objednávky:

meno: Polgár-Papp Veronika

IBAN: BE90 9678 8542 2632

SWIFT BIC: TRWIBEB1XXX

Správa: číslo objednávky


2. Online platba kreditnou kartou Barion

Inteligentná brána Barion je úplne domáca nebanková platobná brána pre kreditné karty a elektronické peniaze s bezkonkurenčnými cenami a radom inovatívnych funkcií. Jej používanie je ešte pohodlnejšie už po jednej minúte registrácie. Keďže čísla bankových kariet sú uložené v zabezpečenom systéme s certifikáciou PCI DSS, na použitie akejkoľvek uloženej karty stačí zadať registrovanú e-mailovú adresu a heslo. Webové rozhranie Barion ponúka reporty, možnosť exportu a mesačne zasielaný výpis z účtu na podporu obchodných procesov a oficiálneho účtovníctva. Transakcie prebiehajú v reálnom čase a došlé položky si môžete prezerať v mobilnej aplikácii. Vďaka bezplatnej aplikácii Barion môžu používatelia aplikácie Barion platiť mobilom v čoraz väčšom počte obchodov a reštaurácií bez toho, aby museli mať pri sebe hotovosť alebo debetnú kartu. Bankovú bezpečnosť zaručuje dohľad MNB (licencia MNB: H-EN-I-1064/2013). Ochrana pred zneužitím kreditných kariet je riešená flexibilným a spravodlivým spôsobom.


3. Platba v hotovosti na dobierku

Kuriérska služba Packeta je jediným miestom, kde to môžete urobiť. Zákazník môže zaplatiť kartou alebo v hotovosti na odbernom mieste.