Barion Pixel
My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Prírodná pochúťka na čistenie zubov pre psov - Qchefs Puffies

€6.84 (€5.39 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB879
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €6.04

ISMERTETÅ

#000000;">Nynie v Maďarsku môžete dostať pochúťky a krmivo pre psy a mačky na čistenie zubov, ktoré sú 100 % prírodné, preukázateľne účinné proti zubnému kazu a tukom a netlstnú! Podľa našich poznatkov obsahujú krmivá a tyčinky QCHEFS reward peptidové komplexy, ktoré sa viažu na bunkovú stenu baktérií, takže sa nemôžu ďalej množiť. Zápach z úst mizne a zubný kameň sa rozpúšťa. Proti tomu pôsobí špeciálny filtračný systém, ktorý zabezpečuje dobrú hygienu, zdravé prostredie a dobrú chuť pre vášho domáceho miláčika. Výrobky boli vyvinuté v Nemecku diplomovanou mikrobiologičkou Anke Domaske. Či už je váš pes starý a už nemá takmer žiadne zuby, malý pes, ktorý radšej žuje, rád chrumká alebo je to skutočný chovateľ, výrobky QCHEFS majú čistič zubov, ktorý vyhovuje vášmu domácemu miláčikovi!

Rovnaká farba = rovnaký pes! Prirodzený antibakteriálny účinok ničí baktérie zubného povlaku v ústnej dutine. Výrobok QCHEFS by sa mal v ústach vášho domáceho maznáčika iba rozptýliť, aby bol účinný proti zápachu z úst a zubnému kameňu! Každodenná starostlivosť o chrup je základom zdravého psa.

Môžete ho podávať aj chorým zvieratám

Vďaka vysoko unikátnemu výskumnému procesu a 10 rokom výskumu bola použitá optimálna kombinácia vysokokvalitných zložiek a materiálov na obnovenie farby kože. Qchefs čistiaci prostriedok na zuby s odmeňovacími záhybmi, tyčinkami a tyčinkami je vhodný aj na čistenie zubov, ľahko sa vstrebáva a môže sa používať aj na čistenie zubov.

Špeciálne diétnu receptúru možno použiť pre psy a mačky trpiace nasledujúcimi ochoreniami:

Alergia: iba 5 prírodných zložiek, žiadne syntetické prísady
Alergia na obličky: len prírodný fosfor - nezaťažuje obličky
Žalúdočná nevoľnosť:Â nenapučiava v žalúdku - veľmi ľahko stráviteľný
Diabetik:tvaroh a pohánka takmer nezvyšujú hladinu inzulínu


Qchefs dentálna starostlivosť pre psov na BARF!

Čistenie zubov pre psov na BARF nie je zlé - ale len v prípade, že vaše zviera pravidelne používa všetky zuby! Ak sa baktérie nerušene množia, môže u psov a mačiek, ktoré sú na rovnakej línii ako tie, ktoré sú na BARF, vzniknúť zubný kaz. Qchefs je v súčinnosti s výrobkami dentálnej hygieny. Vysoký tepelný obsah esenciálnych aminokyselín účinne dopĺňa tvarohový komplex, ktorý sa nachádza vo výrobkoch Qchefs, takže organizmus môže krmivo lepšie využiť. To platí aj pre prírodné vitamíny. Vitamín K1 a komplex vitamínov B sú nevyhnutné. Okrem vysokého obsahu vápnika, horčíka, železa a zinku obsahuje aj železo v prírodnej forme, ktoré je nevyhnutné pre výživu vody.

Obsah:Â 30 % tvaroh, obalená pohánka, glycerín získaný z kokosu, repkový olej, kokosový olejÂ
Analytický prehľad: 40,9 % hrubých bielkovín, 6,33 % hrubého tuku, 3,58 % hrubého popola, 4,82 % hrubej vlákniny
Vo výrobku sa nachádzajú tieto látky:Â železo 2,3 mg/kg, železo 24 mg/kg, horčík 770 mg/kg, zinok 31 mg/kg:
Obsah vitamínov v prírodnej potravine: vitamín B6 0,0835 mg/100g, vitamín K1 4,7 mg/100g, vitamín B5 0,490 mg/100g, vitamín B3 1,12 mg/100g

Neobsahuje: obilniny alebo lepok, laktózu, cukor, prídavné látky
Bez prídavných látok, farbív a aróm, bez zvýrazňovačov chuti. Obsahuje len tie najkvalitnejšie potravinové zložky, konzervované a varené pri 100 stupňoch Celzia, aby sa v ovocí zachovali všetky dôležité živiny, vitamíny a výživné látky.

Návrh dávkovania (denná dávka): Podávajte podľa ľubovôle, pri raňajkách alebo pri jedle, najlepšie je však podávať ho pred spaním, aby sa lepšie vstrebával a mal viac času pôsobiť. Pozor! Toto je spisovný jazyk, je dôležité prispôsobiť každú vetu vašim individuálnym potrebám! Uistite sa, že svojmu domácemu miláčikovi vždy poskytujete správne množstvo čerstvej vody!

Na odmene v podobe prírodnej zubnej pasty Qchefs si môžete pochutnať aj vy, ak:

â neobsahuje umelé prísady, je 100-percentne ekologický a neobsahuje obilniny, hľadáte odmeňovací snack na čistenie zubov
â vaše šteňa je alergické na krmivo, môže mať alergiu, ochorenie obličiek alebo cukrovku
â hľadáte najkvalitnejší odmeňovací pamlsok, ktorý je účinný proti nočnej horúčke a zubnému kazu

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.