Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Prírodná pochúťka na čistenie zubov pre psov - Qchefs Puffies

€6.36 (€5.01 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB879
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

ADVERTISER

Konečne sú v Maďarsku k dispozícii odmeňujúce hryzátka a žuvacie sústa na čistenie zubov pre psy a mačky, ktoré sú 100 % prírodné, preukázateľne účinné proti zápachu z úst a zubnému kameňu a nezvyšujú tučnotu! Nové vedecké poznatky dokazujú, že odmeňujúce hryzátka a žuvacie tyčinky QCHEFS obsahujú peptidové komplexy, ktoré sa viažu na bunkovú stenu baktérií, takže sa už nemôžu množiť. Zápach z úst mizne a zubný kameň sa rozpúšťa. Toto je podporené špeciálnou interakciou zložiek a zabezpečuje vynikajúcu ústnu hygienu, zdravie a pohodu vášho domáceho maznáčika. Výrobky boli vyvinuté v Nemecku Anke Domaske, kvalifikovanou mikrobiologičkou. Či už je váš pes starý a nemá takmer žiadne zuby, malý a uprednostňuje žuvanie, rád chrúpe alebo je skutočný žravec, QCHEFS má pre vášho domáceho miláčika ten správny čistič zubov!

Zdravá tlama = zdravý pes! Prirodzene antibakteriálne pôsobenie redukuje baktérie zubného povlaku v ústnej dutine. Výrobok QCHEFS stačí dobre rozložiť v ústach vášho domáceho maznáčika, aby bol účinný proti zápachu z úst a zubnému kameňu! Každodenná starostlivosť o chrup je základom zdravého života psa.

Môže sa podávať aj chorým zvieratám

Vďaka jedinečnému výrobnému procesu a 10 rokom výskumu sa vysokokvalitné zložky stali optimálnou kombináciou životne dôležitých látok na obnovu ústnej flóry. S Qchefs Tooth Cleaning Rewards, žuvačkami sa posilňuje aj črevná flóra a ľahko sa trávia, takže sú vhodné aj pre citlivé domáce zvieratá.

Vďaka špeciálnej diétnej receptúre sa môže podávať aj psom a mačkám trpiacim nasledujúcimi ochoreniami:

- Alergia: len 5 prírodných zložiek, žiadne syntetické prísady
- Renálna nedostatočnosť: iba prírodný fosfor - nezaťažuje obličky
- Citlivosť žalúdka: žiadne opuchy v žalúdku - veľmi dobre stráviteľné
- Diabetes : tvaroh a pohánka takmer nezvyšujú hladinu inzulínu


Qchefs dentálna starostlivosť pre BARF psov!

Čistenie zubov pre BARF psov - nie je potrebné - ale len vtedy, ak sa pravidelne používajú všetky zuby vášho domáceho maznáčika! Ak sa baktérie nerušene množia, môže sa na ďasnách vytvoriť zubný kameň a zápal aj u psov a mačiek, ktoré dodržiavajú BARF stravu. S výrobkami na čistenie zubov Qchefs je ústna flóra vyvážená. Pri diétach s vysokým obsahom mäsa sa esenciálne aminokyseliny účinne dopĺňajú s tvarohovou zložkou vo výrobkoch Qchefs, takže organizmus môže krmivo lepšie využiť. To platí aj pre prírodné vitamíny. Vitamín K1 a komplex vitamínov B sú nevyhnutné. Okrem množstva minerálnych látok, ako sú vápnik, horčík, železo a zinok, obsahuje prirodzene aj meď, ktorá je nevyhnutná pre tvorbu krvi.

Zloženie : 30% tvaroh, lúpaná pohánka, glycerol získaný z kokosu, repkový olej, kokosový olej
Analytické zloženie: 40,9 % hrubých bielkovín, 6,33 % hrubého tuku, 3,58 % hrubého popola, 4,82 % hrubej vlákniny
Prirodzené minerálne látky: meď 2,3 mg/kg, železo 24 mg/kg, horčík 770 mg/kg, zinok 31 mg/kg:
Prirodzene sa vyskytujúce vitamíny: vitamín B6 0,0835 mg/100g, vitamín K1 4,7 µg/100g, vitamín B5 0,490 mg/100g, vitamín B3 1,12 mg/100g

Neobsahuje: obilniny alebo lepok, laktózu, cukor, prídavné látky
Bez konzervačných látok, farbív, aróm, zvýrazňovačov chuti. Obsahuje len vysokokvalitné potravinové zložky, trvalo udržateľným a šetrným spôsobom pečené pri 100 stupňoch Celzia, aby sa vo výrobku zachovali všetky cenné účinné látky, vitamíny a minerály.

Odporúčané dávkovanie (denná dávka): podľa potreby, medzi jedlami alebo počas jedla, najlepšie však pred spaním, aby sa umožnilo maximálne rozloženie v ústach a maximalizoval sa účinok. Pozor! Ide o orientačnú dávku, je vhodné ju prispôsobiť individuálnym potrebám každého zvieraťa! Vždy zabezpečte, aby malo vaše zviera dostatočný prísun čerstvej vody!

Vyberte si Qchefs Natural Tooth Cleaner Reward Snack, ak:

✔ pochúťky na čistenie zubov bez umelých látok, 100 % prírodné a bez obilnín
✔ váš pes má citlivý tráviaci systém, potravinové alergie, ochorenie obličiek alebo cukrovku
✔ hľadáte najkvalitnejšie krmivo za odmenu, ktoré je účinné proti zápachu z úst a zubnému kameňu

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.