Barion Pixel

My a naši partneri používame cookies a ďalšie technológie na zlepšenie vášho zážitku, meranie výkonu a prispôsobenie marketingu. Podrobnosti nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

Popis:

Žltá plyšová hračka pre psov Chick, 30 cm

€5.85 (€4.60 + DPH)
Množstvo:kus
Nehodnotené
Model: HB1684
Dostupnosť: Na sklade: 2-4 pracovné dni
Poplatok za prepravu: €4.41

Zoznámte sa s plyšovou hračkou pre psov Yellow Chick, ktorá je ideálnou voľbou pre hravé domáce zvieratá. Hračka s dĺžkou 30 cm je ideálna veľkosť pre psy všetkých vekových kategórií a veľkostí. Materiál výrobku je jedinečnou kombináciou vlneného lana a mimoriadne odolného žuvacieho plyšového materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť výrobku.

Táto odolná hračka je vysoko odolná voči pravidelnému používaniu a aj tým najsilnejším žuvacím schopnostiam, takže je skvelou voľbou pre aktívnych psov. Žltý tvar kuriatka je nielen roztomilý a atraktívny, ale stimuluje aj prirodzené lovecké inštinkty psov a zároveň poskytuje zdravú stimuláciu zubov a ďasien počas žuvania.

Táto hračka pre psov navyše predstavuje vynikajúci pomer ceny a kvality, takže je skvelou investíciou pre tých, ktorí hľadajú odolnú a zábavnú hračku pre svojho domáceho miláčika za skvelú cenu. Je to ideálna voľba na každodennú hru, ako aj na čistenie zubov. Nenechajte si ujsť takúto skvelú ponuku a prekvapte svojho domáceho miláčika touto zábavnou a odolnou hračkou pre psov!

Pridajte si produkt do zoznamu želaní, aby ste sa ako prví dozvedeli o budúcich akciách!

Popis

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.